Запрошуємо до співпраці

Вітаємо Вас на офіційному сайті Кондитерського підприємства «КАЛАЧІ»!

Наша компанія на ринку кондитерських виробів працює вже понад 14 років. Наші вироби, заслужено користуються великою популярністю у покупців і поєднують в собі високу якість і прийнятні ціни.

Найцінніше наше досягнення - довіра наших клієнтів! Для нас головне - доставити Замовнику задоволення від споживання наших кондитерських виробів.

«Калачі» – це якісна та смачна кондитерська продукція, що виготовляється на сучасній фабриці. Якість продукції гарантована використанням сучасного обладнання, натуральної сировини.

Унікальність та секрет успіху «Калачів» полягає в поєднанні традиційних рецептур, сучасних технологій та майстерності людських рук при виготовленні продукції.

Ми загартовані досвідом роботи як з невеликими магазинами так і з великими торговими мережами. Миттєво реагуємо на будь-які проблеми чи пропозиції від споживачів.

Запрошуємо до співпраці дистриб'юторів, дилерів, оптовиків у Київській та Сумській областях по серійній продукції (торти круглі (класичної форми), вагові торти, рулети, капкейки, тістечка та печиво).

Цінова політика фірми однакова для всіх партнерів і є дійсною на всій території, що обумовлює для всіх партнерів рівні можливості та права у вигідному співробітництві.

Інформаційна політика фірми прозора, ми надаємо повну інформацію про продукцію.

Територіальна політика фірми обумовлена ​​дотриманням суворої територіальністю.